reklama

BIEG KOBIET – UTRUDNIENIA W CENTRUM MIASTA

W związku z organizacją Biegu Ulicznego – „Kobiety na 5+” – 19 września w godzinach od 11.30 do 14.00 wystąpią utrudnia w ruchu drogowym w Centrum Miasta.

VII Jastrzębski Bieg Kobiet i V Marsz Nordic Walking odbędą się 19 września 2021r (niedziela) na dystansie 5km w godzinach od 12.00 do 13.30.

Start i Meta imprezy znajdują się przy Hali Widowiskowo-Sportowej Aleja Jana Pawła II  w Jastrzębiu-Zdroju.

Zawodniczki podzielone na trzy tury startowe będą startowały w krótkich odstępach czasowych, a start pierwszej tury odbędzie się o godzinie 12.00

Wszystkie panie wystartują z Alei Jana Pawła II na wysokości Hali Widowiskowo-Sportowej pod prąd do skrzyżowania z ul. Prostą, gdzie nastąpi przebiegnięcie z lewej nitki jezdni (prowadzi pod prąd) na prawą zgodnie z kierunkiem ruchu. Następnie przebiegną przez Rondo Sikorskiego do Alei J. Piłsudskiego przez Rondo Centralne do skrzyżowania z ul. Harcerską i Katowicką (nawrót) kierując się drugą nitką jezdni do skrzyżowania z ulicą Leśną (skręt w prawo) i po ok.100m skręcając w lewo podążać będą w kierunku Mety przy Hali Widowiskowo-Sportowej.

Orientacyjny Plan Zamknięcia i Otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

  • Odcinek drogi od Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II) gdzie nastąpi start uczestniczek do skrzyżowania z ulicami Harcerska i Katowicka (nawrót) będzie zamknięty w godzinach od ok. 11.30 do ok. 13.30
  • Odcinek drogi od skrzyżowania z ulicami Harcerska i Katowicka w kierunku Alei Jana Pawła II do Hali Widowiskowo-Sportowej będzie zamknięty w godzinach od 11.30 do ok. 14.00

W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii: B10, B12, B13, B14, C10, C11, C13, C14, C15, C18, C19, M10, R10, R11, S10, S14, S15, W10.

Dojazd do szpitala w godz. 11.30 do 14.00 będzie możliwy od  Alei Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego, Władysława Jagiełły i Armii Krajowej. Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej.

  • W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

 

informacja: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
mapa: MOSiR Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.