reklama

[FILM] PIJANA 36-LATKA ROZBIŁA TRZY POJAZDY NA 11 LISTOPADA

W sobotę parę minut po godzinie 8:00 na ulicy 11 Listopada doszło do zdarzenia drogowego.

Utrudnienia w ruchu były spowodowane kolizją drogową, gdzie jak się okazało, sprawczyni była nietrzeźwa. Kierująca Renault Megane 36-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w samochód Fiat, a następnie w Peugeota.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wezwani na miejsce policjanci przebadali kierującą na zawartość alkoholu. Wynik badania wskazał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie kontroli stanu technicznego pojazdu mundurowi ujawnili, iż bieżnik opon w pojeździe jest w fatalnym stanie. Na dwóch oponach zdołano odczytać, iż mają 16 lat.

36-latka oświadczyła, iż zdecydowała się na jazdę samochodem, z uwagi, iż szybko musiała dostać się do pracy, a była już spóźniona. Jastrzębianka straciła już prawo jazdy. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Poszkodowany kierowca Peugeota 208 na swoich mediach społecznościowych udostępnił nagranie z kamery samochodowej, które publikujemy ku przestrodze.

Fot: policja/własne

Video: uczestnik zdarzenia

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.