reklama

WYPADEK Z UDZIAŁEM MOTOCYKLA NA MAZOWIECKIEJ

Jastrzębscy policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Mazowieckiej z Małopolską w Jastrzębiu-Zdroju. W wyniku tego zdarzenia ranna została 39-letnia kobieta i 50-letni mężczyzna, którzy zostali zabrani do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. To już kolejny poważny wypadek, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Z tej przyczyny w sobotę, około godziny 11.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Mazowieckiej z Małopolską w Jastrzębiu-Zdroju doszło do kolejnego poważnego wypadku. Na miejscu ustalono, że kierująca samochodem marki toyota, wyjeżdżając z ulicy Małopolskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklem honda. W wyniku tego zdarzenia ranna została 39-letnia kobieta kierująca toyotą oraz 50-letni kierowca hondy, którzy zostali zabrani do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Droga w tym miejscu była zablokowana na czas trwania czynności wykonywanych przez stróżów prawa.

Zdjecie przedstawiające miejsce zdarzenia drogowego oraz uszkodzone pojazdy.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość. Wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg. Pamiętajmy, że użytkownicy jednośladów w konfrontacji z samochodem zazwyczaj nie mają najmniejszych szans.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.