reklama

CZOŁÓWKA NA RYBNICKIEJ

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 14:30 na ul. Rybnickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Kombatantów.

Jak wstępnie ustalili policjanci jastrzębskiej drogówki kierująca Oplem Astra 42-letnia kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z Oplem Corsa prowadzonym przez 57-letnią mieszkankę Żor. W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, trzy z nich podróżujące Astrą zostały przewiezione do szpitala.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy z uwagi na obrażenia pasażerek Astry. Jedna z nich doznała skręcenia kręgosłupa szyjnego, druga wstrząśnienia mózgu oraz połamania żeber. Obrażenia na całe szczęście nie zagrażają życiu żadnej z kobiet.

Z relacji kierującej Astrą kobiety, bezpośrednią przyczyną tego zdarzenia było sięgnięcie przez kierującą po okulary, które chwilę wcześniej upadły jej w samochodzie.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej, dwa patrole Policji oraz cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego. Droga w miejscu wypadku była zablokowana ponad 3 godziny.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.