reklama

CZTERY POJAZDY USZKODZONE NA KORFANTEGO

Jak udało nam się ustalić, do trzech kolizji drogowych na ul. Korfantego doszło w czwartek 18 lutego około godziny 19:00. Do zdarzeń drogowych doszło na łuku drogi na wysokości ogródków działkowych. Na miejscu interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej oraz dwa patrole Policji.

W pierwszym zdarzeniu drogowym, kierujący Oplem Astrą 21-latek wypadł z drogi i lewą stroną pojazdu uderzył w drzewo oraz ogrodzenie. Za to zdarzenie prowadzący Opla mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a z uwagi na uszkodzenia, dowód rejestracyjny pojazdu został zatrzymany.

W drugim zdarzeniu drogowym, kierujący Seatem Ibiza 24-letni mężczyzna wypadł z drogi i wpadając do rowu dachował. Na całe szczęście kierowcy nic się nie stało, niestety zakupiony kilka godzin wcześniej pojazd raczej nie nadaje się już do dalszej jazdy. Kierowca został ukarany mandatem karnym, dowód rejestracyjny pojazdu został zatrzymany.

W trzecim zdarzeniu drogowym brały udział 3 pojazdy. Kierujący Fiatem Stilo 35-latek wpadł w poślizg, uderzył Nissana X-trail prowadzonego przez 54letnią kobietę, kilkukrotnie obrócił się wokół własnej osi i uderzył w stojącego w rowie Opla Astrę. W tym przypadku również kierowca został ukarany mandatem, a jego dowód rejestracyjny został zatrzymany.

Duży wpływ na zdarzenia drogowe miała pogoda. Dodatnia temperatura w ciągu dnia sprawiła, że śnieg zaczął topnieć. Wieczorem temperatura spadła poniżej zera i na drodze zrobiło się bardzo ślisko.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.