reklama

DACHOWANIE AUDI W SOŁECTWIE SZEROKA

We wtorek 15 listopada o godzinie 20:35 dyżurny KMP w Jastrzębiu-Zdroju przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Powstańców Śląskich gdzie w rejonie marketu Biedronka dachować miał samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, patrol potwierdził zdarzenie, na miejscu znajdowało się trzech mężczyzn podróżujących pojazdem w wieku 21, 23 i 20 lat. Pozostałych dwóch oddaliło się z miejsca zdarzenia.

W toku prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności ustalono, że Audi A3 którym poruszali się mężczyźni zostało kilka minut wcześniej przywłaszczone od mieszkanki Gogołowej (powiat Wodzisławski). Kierowca poruszał się z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi ładując w przydrożnym rowie na dachu.

Jak informuje rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju st. asp Halina Semik czynności w sprawie tego zdarzenia trwają do chwili obecnej, po ich zakończeniu poznamy więcej szczegółów.

Podczas obsługi tego zdarzenia ulica Powstańców Śląskich na odcinku od skrzyżowania z ul. Reja do skrzyżowania z ul. Sławika była zamknięta dla ruchu.

Fot. OSP Szeroka oraz nadesłane przez czytelników.

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.