reklama

DACHOWANIE NA AUTOSTRADZIE

Zdarzenie miało miejsce w środę po godzinie 8:00 na Autostradzie A1.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Wodzisławiu Śląskim mł. asp. Patryk Błasik, między węzłem „Mszana”, a węzłem „Gorzyce” na wysokości punktu kontrolnego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu. Policjanci wodzisławskiej drogówki ustalili, że kierujący Skodą 36-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zapory drogowe w skutek czego dachował.

Prowadzący Skodę mężczyzna został przewieziony do Wodzisławskiego szpitala z urazem głowy. Na całe szczęście nic poważnego mu się nie stało.  Jego pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy z PSP Jastrzębie-Zdrój, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy byli nie daleko miejsca zdarzenia. Miejsce kolizji zabezpieczała służba autostradowa. Podczas prowadzonych czynności ruch w kierunku granicy odbywał się lewym pasem.

fot. własne oraz PSP Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.