reklama

DOPROWADZIŁA DO KOLIZJI – BYŁA NIETRZEŹWA

W niedzielę na skrzyżowaniu ulicy Cichej i Korfantego doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Zdarzenie jakich wiele nie tylko w Jastrzębiu, można uznać za codzienność. Drobna nieuwaga, coraz większe natężenie ruchu sprawia, że każdy może znaleźć się w podobnej sytuacji. Sprawa wygląda inaczej, jeżeli któryś z uczestników zdarzenia jest nietrzeźwy.

Około godziny 19:50 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Cichej i Korfantego. Przybyli na miejsce policjanci, wstępnie ustalili, że kierująca fiatem, 57-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego jadąc ulicą Cichą, na skrzyżowaniu skręciła w prawo, wjeżdżając w ulicę Korfantego. Kierująca samochodem fiat zjechała na przeciwny pas i uderzyła w prawidłowo jadący samochód opel.

Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie alkomatem u 57-latki wykazało 1,4 promila. Kierująca oplem 28-latka była trzeźwa. Mieszkanka powiatu cieszyńskiego za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadać przed sądem.

fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.