reklama

DWA ZDARZENIA Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTÓW

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 8 maja na ul. Rybnickiej po godzinie 18:00.

Z ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda jechał ul. Rybnicką w kierunku centrum, a jadący srebrnym pojazdem jadąc ulicą Gagarina na skrzyżowaniu z ulicą z Rybnicką wjechał w ulicę Pochwacie, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu drogą z pierwszeństwem motocykliście. Po czym odjechał. 38-latek został zmuszony do gwałtownego hamowania przez co stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w samochód osobowy. Kierująca Hyundaiem potwierdziła wersję podaną przez motocyklistę. Mężczyzna doznał obrażeń w postaci skręcenia stawu skokowego wraz z jego naderwaniem.

Drugie zdarzenie miało miejsce na ul. Niepodległości 10 maja przed godziną 14:00.

Kierujący Yamahą jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Gospodarską zauważył jak jadący z naprzeciwka jasny samochód zjechał na jego pas ruchu. 32-latek chcąc uniknąć zdarzenia zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w betonowy murek. Odniósł obrażenia w postaci złamania nogi. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci jastrzębskiej komendy poszukują świadków obydwu zdarzeń drogowych.

fot. własne

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.