reklama

DWIE KOLIZJE NA PSZCZYŃSKIEJ – JEDEN ZE SPRAWCÓW BEZ UPRAWNIEŃ!

Do obu zdarzeń doszło we wczesnych godzinach porannych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 4:20 na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej z ul. Orlą. W zdarzeniu uczestniczyły Opel Astra oraz Audi A5. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, zawinił 25-latek prowadzący Opla, który jadąc od Pawłowic, w kierunku Jastrzębia wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku ul. Orlej Audi.

Jak informuje rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju  asp. Halina Semik, kierujący Oplem mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, te zostały mu zatrzymane w dniu wczorajszym podczas prowadzenia czynności przy obsłudze zdarzenia drogowego na ul. Gagarina. W tamtym zdarzeniu 25-latek był sprawcą potrącenia 60-latki.

Podczas dzisiejszego zdarzenia kierujący nie został ukarany mandatem za popełnione wykroczenia. Policjanci sporządzili dokumentację, która będzie potrzebna w prowadzonym postępowaniu. Teraz o dalszym losie kierującego będzie decydował sąd.

Drugie zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej z ul. Korfantego. Około godziny 5:10 zderzyły się tam dwa Volkswageny. Zawinił mężczyzna wyjeżdżający z ul. Korfantego szarym Passatem. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym, a w jednym z pojazdów zatrzymano dowód rejestracyjny z uwagi na uszkodzenia.

fot. własne oraz poszkodowany z Audi

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.