reklama

DWIE OSOBY POSZKODOWANE W WYPADKU DROGOWYM NA ALEI JANA PAWŁA II

Do zdarzenia drogowego doszło w miniony piątek kilka minut przed godziną 14 na al. Jana Pawła II.

Jak wstępnie udało się ustalić na wysokości wjazdu do Szpitala zderzyły się Opel Zafira oraz Toyota Yaris. Zawinił kierujący Toyotą mężczyzna, który wyjeżdżając z ul. Leśnej, przecinając skrzyżowanie nie zauważył poruszającego się al. Jana Pawła II w stronę al. Piłsudskiego Opla. Doszło do bardzo groźnego czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwolnili z rozbitej Toyoty pasażerkę i przekazali pod opiekę ratowników medycznych. Meczy nie prowadzącemu Opla nic się nie stało.

Z uwagi na obrażenia ciała kierującego Toyotą oraz podróżującej z nim kobiety m.in złamanie barku, czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod kątem wypadku drogowego.

Droga w miejscu wypadku zablokowana była ponad 3 godziny. Na miejscu interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole Policji.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.