reklama

GROŹNA KOLIZJA NA OBWODNICY

We wtorkowy wieczór (15 marca) do jastrzębskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Pochwacie. Na miejsce udały się 2 zastępy strażaków, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol Policji.

Po dojeździe potwierdzono zgłoszenie i przystąpiono do działań, które polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanej kierującej Seatem, neutralizacji wyciekłych płynów oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.

Jak ustalili policjanci, kierująca Hyundaiem 25-latka wyjeżdżając z ul. Pochwacie nie udzieliła pierwszeństwa prawidłowo jadącej obwodnicą 35-latce, która kierowała Seatem. Obrażenia, które odniosła starsza z kobiet na całe szczęście nie okazały się groźne i po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostała ona na miejscu zdarzenia.

Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym, a obydwa pojazdy z miejsca zdarzenia odjechały na lawetach. Jak udało nam się dowiedzieć właścicielka Seata kupiła pojazd zaledwie 30 minut wcześniej i wracała do domu.

Fot. Własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.