reklama

GROŹNE ZDARZENIE DROGOWE NA ALEI JANA PAWŁA II – DWOJE KIEROWCÓW OTRZYMAŁO MANDAT

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.30.  Policjanci z jastrzębskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego.

Według ustaleń mundurowych, 43-letni kierujący samochodem ford nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu, w związku z czym doszło do zderzenia z pojazdem volvo, którym kierowała 36-letnia kobieta. Samochody po zderzeniu siłą bezwładności uderzyły w samochód alfa, którym kierowała 41-letnia kobieta.

Dwoje dzieci oraz jedna osoba pełnoletnia zostały przewiezione do Szpitala, na szczęście po przebadaniu okazało się, że nie odniosły poważnych obrażeń.  Kierowca forda za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Kierująca Volva także została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, gdyż przed zdarzeniem drogowym na przejściu dla pieszych ominęła pojazd, który ustąpił pierwszeństwo pieszemu na przejściu dla pieszych.

Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały ponad dwie godziny.

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.