reklama

GROŹNE ZDARZENIE DROGOWE NA ALEI JANA PAWŁA II W ŻORACH

Wczoraj około godziny 16:30 na Alei Jana Pawła II w Żorach (rejon granicy z Jastrzębiem – ul. Powstańców Śląskich) doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Według wstępnych ustaleń policjantów 27-letnia kierująca samochodem marki KIA, jadąc w kierunku na Jastrzębie-Zdrój straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym oplem kierowanym przez 36-latkę.

W wyniku uderzenia opel wypadł z jedni i wpadł do przydrożnego rowu. Wraz z kierującą oplem podróżował 6-letni chłopiec, który wraz z kobietą przewieziony został przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala celem dalszej diagnostyki.

Mundurowi przebadali kierujące na zawartość alkoholu w organizmie – były trzeźwe. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów, na miejscu zatrzymano dowody rejestracyjne. Utrudnienia w miejscu zdarzenia drogowego trwały blisko 2 godziny.

Fot. KMP w Żorach

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.