reklama

GROŹNE ZDARZENIE Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY

W piątek przed godziną 17:00 na skrzyżowaniu ul. Rybnickiej z ul. Gagarina i ul. Pochwacie zderzyły się dwa pojazdy.

Jak udało nam się ustalić do zdarzenia doprowadziła kierująca Toyotą kobieta, która wyjeżdżając z ul. Pochwacie nie zauważyła nadjeżdżającego z jej lewej strony motocyklisty. Motocyklista widząc, że nie zdoła ominąć obrócił pojazd i uderzył bokiem, w bok Toyoty. Widząc całe zdarzenie kilku świadków zareagowało i podbiegło do poszkodowanego w celu udzielenia mu pomocy.

Przejeżdżający obok zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zatrzymał się, ale z uwagi na brak konieczności pilnej pomocy, ratownicy ograniczyli swoje działania do wezwania służb i obserwacji. ZRM wracał do swojego miasta po transporcie pacjenta zakażonego koronawirusem do WSS nr 2.  Po przyjeździe na miejsce Policji oraz Straży Pożarnej okazało się, że do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR z uwagi na brak wolnej karetki jednak został on odwołany i oczekiwano na zwolnienie się zespołu naziemnego.

Na całe szczęście zdarzenie groźnie tylko wyglądało, nikt nie został poważnie ranny, a ucierpiały tylko pojazdy. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

fot. własne

 

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.