reklama

GROŹNY WYPADEK NA CIESZYŃSKIEJ. CZTERY OSOBY W SZPITALU

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia, do którego doszło wczoraj około godziny 21:30 na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej, Kilińskiego i Libowiec.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doprowadziła kierująca Volkswagenem 51-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego, jadąc ulicą Kilińskiego w kierunku ul. Libowiec nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Cieszyńską w kierunku Zebrzydowic 49-letniemu kierowcy Hondy. Po zderzeniu obu pojazdów Volkswagen wypadł z drogi na pobliski parking, a rozbita Honda zablokowała skrzyżowanie.

Ranne w zdarzeniu zostały cztery osoby. Kierującą Volkswagenem kobietę strażacy musieli uwalniać z wraku przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami zostały przewiezione do szpitala. Przybyli na miejsce policjanci z jastrzębskiej drogówki przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Sprawa zapewne swój finał znajdzie w sądzie.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 1:00.

fot. Własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.