reklama

GROŹNY WYPADEK NA PSZCZYŃSKIEJ

Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej, Grodzkiej i Stodoły. Przyczyną znów niestosowanie się do znaku C8. Choć zmiana organizacji obowiązuje już od dłuższego czasu, to nadal dochodzi tam do licznych zdarzeń drogowych oraz wykroczeń.

Wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z ulicą Grodzką i Stodoły około godziny 5.00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

Kierująca samochodem Citroen nie zastosowała się do znaku drogowego C8, który nakazuje na skrzyżowaniu jazdę w prawo lub lewo. Kierująca jadąc przez skrzyżowanie na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa 56-letniej kierującej Peugeotem, która jechała w kierunku Zdroju. W wyniku zderzenia 51-letnia kierująca citroenem została przewieziona do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, z uwagi na uszkodzenia pojazdów mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Na miejscu interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej, dwa patrole Policji oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Utrudnienia w miejscu wypadku trwały ponad 2 godziny.

Przypomnijmy, że kilka dni temu (30 sierpnia) na tym samym skrzyżowaniu również doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący Audi jadąc od strony Zofiówki chcąc skręcić w ul. Grodzką zajechał drogę dostawczemu Iveco i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Dostawczak jadący, w kierunku Pawłowic po zderzeniu z osobówką wjechał na teren pobliskiej posesji. W tamtym przypadku nikt nie doznał obrażeń.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.