reklama

KOLEJNE UTRUDNIENIA NA WARSZAWSKIEJ

Prace związane z utworzeniem nowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Warszawskiej z Poznańską i Porozumienia Jastrzębskiego zostały zakończone.

Poza światłami powstała tam ścieżka rowerowa, nowy chodnik, a także zatoka autobusowa. Wymieniono również nawierzchnię i doświetlono aż 5 przejść dla pieszych. Niebawem zostanie uruchomiona sygnalizacja. Całość tych robót kosztowała 1 139 171,88 złotych.

To nie koniec zmian na Warszawskiej. Teraz czas na drugi etap, czyli modernizację kolejnego odcinka. Jeszcze w tym tygodniu zostaną rozpoczęte prace budowlane na częsci od sygnalizacji świetlnej do ul. Północnej. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia drogi, chodników i ścieżek rowerowych. Roboty będą prowadzone etapami – częściowo z ruchem samochodowym a częściowo (na czas robót bitumicznych) przy całkowitym zamknięciu.

Przewidywany czas robót potrwa do końca sierpnia. O zmianach w organizacji ruchu będziemy informowali na bieżąco. Na ten etap inwestycji miasto przeznaczy 1 119 183,96 zł

fot. Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.