reklama

PRZEBUDOWA SKRZYŻOWANIA W ZDROJU

Od poniedziałku października kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na tym odcinku drogi. Ruch wahadłowy sterowany będzie przy pomocy sygnalizacji. Do przeprowadzenia tej inwestycji konieczna jest tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Aleja Jana Pawła II to droga z dużym natężeniem ruchu, zwłaszcza w godzinach szczytowych. Zachęcamy do korzystania z alternatywnych dojazdów, omijając skrzyżowanie na przykład drogami w obszarze dawnej KWK Moszczenica.

Na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, alei Jana Pawła II i ulicy Broniewskiego włączanie się do ruchu, zwłaszcza w godzinach szczytu nie było łatwe. Nowo zaprojektowane skrzyżowanie o ruchu okrężnym zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo w tym miejscu.

Rozbudowa i przebudowa tej ulicy uwzględnia powstanie skrzyżowania z nowym oświetleniem ulicznym. Nowe rondo posiadać będzie już wjazd i wyjazd z planowanej inwestycji na terenie byłej kopalni.

Fot. Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.