reklama

UTRUDNIENIA W RUCHU NA NIEPODLEGŁOŚCI

Poprawione zostaną parametry techniczne skrzyżowania, przez co to miejsce będzie bardziej bezpieczne dla użytkowników ruchu drogowego. To jedna z licznych inwestycji, które wpływają na coraz wyższy poziom miejskiej infrastruktury.

Zakres prac budowlanych obejmuje:

– przebudowę skrzyżowania ulic Niepodległości, Gospodarskiej i Spółdzielczej o nawierzchni asfaltowej z podbudowami i poboczami,

– budowę drogi dla pieszych wzdłuż ulicy Niepodległości po stronie południowo-wschodniej na odcinku od posesji 117A do posesji 103,

– przebudowę zjazdów na posesje,

– budowę przejść dla pieszych przez ulice Niepodległości przy dwóch posesjach,

– budowę doświetlenia przejścia dla pieszych.

Utrudnienia w ruchu od 25 września obejmują skrzyżowania ulic:

– Niepodległości – Sportowa – Rostków,

– Spółdzielcza – Sportowa – B. i Z. Sobocików,

– Gospodarska – Spokojna.

Zamknięcie ruchu nastąpi na wlocie ulic Gospodarczej i Spółdzielczej na skrzyżowaniu z ulicą Niepodległości. Na czas prowadzonych prac drogowych na ulicy Niepodległości zamknięty dla ruchu pojazdów zostaje pas ruchu w kierunku Pniówka. Ruch na ulicy Niepodległości odbywać się będzie wahadłowo przez sterowanie sygnalizacją świetlną. Wyznaczony jest objazd do ulicy Gospodarskiej ulicami Niepodległości, Sportową i Spółdzielczą.

Fot. Google Maps

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.