reklama

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE CMENTARZY

Jastrzębscy policjanci apelują o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowywanie się do znaków ograniczających prędkość, zakazujących parkowanie pojazdów czy nakazujących ruch jednokierunkowy.

 

W najbliższych dniach wielu z nas odwiedzi swoich najbliższych. Ruch jak co roku będzie wzmożony, a w związku z Dniem Wszystkich Świętych drogi prowadzące do nekropolii będą szczególnie nadzorowane przez patrole policyjne. Musimy zatem pamiętać o podstawowych zasadach: dostosujmy prędkość pojazdów do warunków panujących na drodze i pamiętajmy o zachowaniu odstępu między samochodami. Przypominamy także o konieczności jazdy z włączonymi światłami mijania.

 

W wielu miejscach pojawią się zmiany organizacyjne, niektóre ulice zostaną wyłączone całkowicie z ruchu, o czym będą informowały znaki drogowe.

 

Osoby odwiedzające groby bliskich w Jastrzębiu-Zdroju muszą pamiętać o zmianach w organizacji ruchu drogowego, które zostaną wprowadzone w rejonie cmentarzy. Mieszkańcy naszego miasta oraz osoby przyjezdne powinny liczyć się z utrudnieniami. W dniach 31 października i 1 listopada będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się:

 

– po obu stronach ulicy Okrzei na odcinku od ulicy Cieszyńskiej oraz

 

– po obu stronach ulicy Ogrodowej na odcinku od ulicy 1 Maja.

 

W dniu 1 listopada będzie obowiązywał zakaz ruchu w obu kierunkach na ulicy Dębowej. W tym dniu Policja będzie kierowała ruchem na ulicy Okrzei. Ruch kołowy przy ul. Okrzei będzie się odbywał tylko w jednym kierunku – wjazd od strony ul. Cieszyńskiej, wyjazd na ul. Libowiec. Wyjazd z parkingu przy ul. Młyńskiej będzie możliwy tylko w kierunku ul. Okrzei a następnie ul. Libowiec.

 

Zgodnie z oświadczeniem wykonawcy robót, w dniu Wszystkich Świętych zostanie otwarta dla ruchu ulica Młyńska oraz ulica Podhalańska wraz z rondem. Zamknięta pozostanie ulica Gołębia, wlot ulicy Zielonej do ronda oraz wjazd na dworzec autobusowy.

 

Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów pełniących służbę w rejonie cmentarzy.

Informacja: UM w Jastrzębiu-Zdroju

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.