reklama

KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU POŁOMSKIEJ I DGP

Do zdarzenia doszło w środę 30 sierpnia, kilka minut przed godziną 8.00 na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Połomską.

Jak ustalili mundurowi, jadący samochodem osobowym marki KIA 52-latek Drogą Główną Południową w kierunku gminy Mszana, podczas manewru skrętu w lewo w ul. Połomską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Drogą Główną Południową w kierunku Pawłowic 42-latkowi, który kierował Fiatem. I chodź całe zajście, wyglądało bardzo poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach.

Na miejscu obecny także Zespół Pogotowia Ratunkowego, który podjął decyzję o zabraniu kierującego Fiatem na badania do szpitala. Po wykonaniu badań okazało się, iż mężczyzna nie odnióśł obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.

fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.