reklama

KOLIZJA NA UL. POROZUMIENIA JASTRZĘBSKIEGO

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek po godzinie 7 na ul. Porozumienia Jastrzębskiego.

Jak udało nam się ustalić, na wysokości restauracji McDonald’s kierujący Fiatem Punto jadąc w kierunku ul. Warszawskiej nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył hamującego przed nim Forda Mondeo. Na całe szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia ucierpiały tylko pojazdy. Na miejsce wezwany został patrol Wydziału Ruchu Drogowego.

Kierujący Fiatem Punto został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł i 10 punktami karnymi. Oba pojazdy dalsza podróż musiały odbyć na lawecie ze względu na uszkodzenia pokolizyjne dyskwalifikujące pojazd z ruchu.

Mimo początkowych informacji o braku ubezpieczenia OC w pojeździe Fiat zgłosiła się do nas właścicielka i zdementowała tą informację. Dodatkowo właścicielka Fiata przekazała, że taka błędna informacja mogła wynikać z niedawnego zakupu pojazdu, którego polisa jest wystawiona jeszcze na poprzedni numer rejestracyjny.

Za zamieszczenie w pierwszej wersji artykułu błędnej informacji i narażenie właścicieli Fiata na krzywdzącą opinie komentujących przepraszamy. Nie jesteśmy nieomylni i nam również zdarzają się błędy.

Fot. Własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.