reklama

PIĘĆ POJAZDÓW USZKODZONYCH NA CIESZYŃSKIEJ

Do zdarzenia drogowego doszło około 7:40 na ul. Cieszyńskiej. Na odcinku między ul. Okrzei, a ul. Podhalańską zderzyło się pięć pojazdów.

Jak wstępnie ustalili policjanci z jastrzębskiej komendy doszło tam do dwóch osobnych zdarzeń drogowych. W pierwszym zdarzeniu drogowym brały udział 4 pojazdy: Dacia Duster, Seat Leon, Volkswagen Polo oraz Fiat Albea. Do kolizji doprowadził 33-latek prowadzący Volkswagena, który uderzył w tył Seata, po uderzeniu Volkswagen zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się lusterkami z Fiatem prowadzonym przez 52-letniego mężczyznę. Seat siłą bezwładności uderzył w Dacię Duster, którą kierowała 52-letnia kobieta.

W drugim zdarzeniu brały udział Dacia Logan oraz Seat Leon (uszkodzony w pierwszej kolizji). W tym przypadku, kierująca Dacią 20-latka nie zdążyła w porę wyhamować i uderzyła w tył Seata, którego prowadziła 23-letnia kobieta. Zarówno kierująca Dacią Logan jak i prowadzący Volkswagena mężczyzna zostali ukarani mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Droga była zablokowana przez ponad 2 godziny.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.