reklama

POWAŻNIE WYGLĄDAJĄCE ZDARZENIE NA PODHALAŃSKIEJ

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 10:00 na ul. Podhalańskiej.

Na wysokości Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doprowadził 81-letni kierowca Forda Fiesta, który jadąc ul. Podhalańską w kierunku ul. Cieszyńskiej postanowił zawrócić i w momencie wykonywania swojego manewru wjechał wprost przed jadącego z naprzeciwka Opla Corsę, którym kierowała 76-latka.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, poszkodowana kierująca Corsą nie była w stanie o własnych siłach wyjść z pojazdu. Kobieta została zabrana do szpitala, jak informuje asp. Halina Semik jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci prowadzący czynności na miejscu sporządzili dokumentację pod kątem wypadku drogowego. Kierującemu Fiestą za rażące naruszenie przepisów i zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego mundurowi zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami, o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa patrole WRD, Pogotowie Ratunkowe oraz dwa zastępy Straży Pożarnej. Utrudnienia przy miejscu wypadku trwały ponad dwie godziny. Ze względu na uszkodzenia dowody rejestracyjne obu pojazdów zostały zatrzymane.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.