reklama

ROZBIŁ POJAZD – BYŁ NIETRZEŹWY

Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek 8 marca przed godziną 15:00 na ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim.

Kierujący pojazdem Daewoo Lanos, 29-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego jadąc ulicą 26 Marca, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, rozbił swój pojazd o drzewo i latarnię. Na miejsce groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego wezwano wszystkie służby ratunkowe. Na całe szczęście zarówno kierowcy jak i pasażerowi nic groźnego się nie stało.

W toku policyjnych czynności prowadzonych na miejscu wyszło na jaw, że 29-latek prowadzący Lanosa jest nietrzeźwy, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane kilka miesięcy wcześniej za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dalszym losem sprawcy zdarzenia zajmie się Sąd z uwagi na przestępstwo jakiego się dopuścił informuje nas asp. szt. Katarzyna Wuwer z KPP w Wodzisławiu Śląskim.

Utrudnienia w miejscu kolizji trwały ponad  2 godziny. Uszkodzony pojazd został zabezpieczony i odholowany na parking strzeżony.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.