reklama

ŚMIERTELNY WYPADEK NA ARMII KRAJOWEJ

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w sobotę około godziny 19:00 na ul. Armii Krajowej.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, w rejonie Salonu Opla zderzył się motorower z Jeep’em Compass. Kierujący samochodem osobowym z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia obu pojazdów i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Mimo szybkiej pomocy udzielonej przez przejeżdżających kierowców, a następnie służb ratunkowych nie udało się uratować życia 52-letniego pasażera motoroweru. 29-latek prowadzący motorower z groźnymi złamaniami został przewieziony do szpitala.

Samochód, który odjechał z miejsca zdarzenia został odnaleziony na terenie jednej z posesji w powiecie wodzisławskim. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Dzięki informacjom świadków zdarzenia oraz nagraniu z kamery jednego z pojazdów, policjanci posiadają zapis wideo. Policji znane są już personalia sprawcy, który aktualnie jest poszukiwany przez jastrzębskich kryminalnych.

Czynności na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora trwały do późnych godzin nocnych, a droga przez cały ten czas była zablokowana.

Aktualizacja:
Dzisiaj przed godziną 11:00 sprawca zdarzenia wraz z adwokatem stawił się w jastrzębskiej komendzie. Trwają czynności z jego udziałem.

fot. własne oraz KMP Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.