reklama

ŚMIERTELNY WYPADEK NA RYBNICKIEJ

Wczoraj około godziny 18:40 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu ul. Rybnickiej z ul. Pochwacie i ul. Gagarina. Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia kierujący motocyklem mężczyzna był nieprzytomny. Natychmiast przystąpiono do działań ratunkowych. Po odzyskaniu przytomności przez poszkodowanego, został on przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Niestety mimo wysiłku lekarzy mężczyzna dzisiaj rano zmarł w szpitalu.

Jak ustalili policjanci kierująca Toyotą 56-letnia jastrzębianka wyjeżdżając z ul. Pochwacie wyjechała wprost pod nadjeżdżający z jej lewej strony motocykl marki Ural i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Jak tłumaczyła zasugerowała się włączonym kierunkowskazem w motocyklu. Kobieta była trzeźwa, a kierującemu motocyklem pobrano krew do badań.

W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że kierujący motocyklem 67-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Utrudnienia w miejscu wypadku trwały blisko trzy godziny.

Fot. Własne oraz nadesłane

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.