reklama

TRZY KOLIZJE W ODSTĘPIE KILKU MINUT NA TERENIE NASZEGO MIASTA

Wczoraj w godzinach południowych doszło do trzech zdarzeń drogowych na terenie naszego miasta.

Przed godziną 12 na ul. Gagarina zderzyły się dwa pojazdy. Na łuku drogi w rejonie remizy OSP Szeroka, kierujący Volkswagenem Bora jadąc w kierunku ul. Powstańców Śląskich zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z Volkswagenem Golfem. W efekcie zderzenia ten drugi wylądował w rowie. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, przez około 30minut zablokowana była możliwość wjazdu na ul. Gagarina od ul. Powstańców Śląskich.

W tym samym czasie doszło do kolizji Volkswagena Touarega oraz Hyundaia i20 na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej z ul. Łowicką. Na miejscu interweniował patrol Ruchu Drogowego, który za spowodowanie kolizji ukarał mężczyznę kierującego Hyundaiem. Podczas usuwania skutków zdarzenia drogowego nieprofesjonalnie zachowała się Pomoc Drogowa, która zabrała uszkodzone samochody z miejsca kolizji, a nie uprzatnęła skrzyżowania z pozostałości po rozbitych samochodach, co stwarzało wtórne zagrożenie dla przejeżdżających tamtedy pojazdów oraz przechodzących w pobliżu pieszych.

Kilka minut później na ul. 11 Listopada w rejonie skrzyżowania z ul. Dworcową zderzyły się Volkswagen Golf i Toyota Yaris. W tym przypadku obyło się bez większych problemów z przejazdem.

We wszystkich przypadkach sprawcy zdarzenia zostali ukarani mandatami karnymi, a uszkodzone pojazdy zostały odholowane z uwagi na uszkodzenia pojazdów.

fot. własne

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.