reklama

TRZY POJAZDY ZDERZYŁY SIĘ NA RYBNICKIEJ

Do zdarzenia doszło w środowe przedpoludnie na ul. Rybnickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Długą.

Jak udało się ustalić do zdarzenia doprowadził kierujący Oplem 50-latek, który nie zachował należytej ostrożności i uderzył w poprzedzający go pojazd marki Seat, ten natomiast siłą rozpędu uderzył w oczekujący przed nim na możliwość skrętu w lewo w ul. Długą samochód marki Kia prowadzony przez 39-letnią kobietę.

Poszkodowanym w tym zdarzeniu został jedynie 50-latek kierujący Oplem, po zaopatrzeniu ręki przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie było konieczności dalszej hospitalizacji. Prowadząca Kie oraz 37-latek kierujący Seatem oraz jego Syn wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym, a wszystkie samochody musiały zostać odholowanie przez Pomoc Drogową, z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne ich dowody rejestracyjne zostały zatrzymane. Utrudnienia na miejscu zdarzenia trwały blisko półtorej godziny. Na miejscu interweniowały 3 zastępy Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe oraz patrol Wydziału Ruchu Drogowego.

Fot. Własne

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.