reklama

W PAWŁOWICACH ZDERZYŁY SIĘ TRZY POJAZDY – SAMOCHÓD NAUKI JAZDY WYPADŁ Z DROGI

Do zdarzenia drogowego doszło w Pawłowicach przed godziną 10:00 na ul. Pszczyńskiej.

Jak ustalili policjanci pszczyńskiej drogówki trzy pojazdy (Toyota, Kia i BMW) poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący pojazdem Kia wyprzedzał pojazd BMW, gdy zrównał się z tym pojazdem kierowca BMW również rozpoczął manewr wyprzedzania i doszło do kontaktu obu pojazdów. Pojazd BMW w efekcie kolizji z pojazdem Kia uderzył w samochód Toyota (nauka jazdy). Toyota wypadła z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji.

Poszkodowana została instruktorka pojazdu nauki jazdy, z urazem głowy została przewieziona do Pszczyńskiego szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie okazały się poważne i została zwolniona do domu.

Utrudnienia w miejscu zdarzenia drogowego trwały blisko 3 godziny, a ruch w tym czasie odbywał się wahadłowo. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a jej sprawca kierujący BMW 62-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100zł oraz 6 punktami karnymi

Fot. Nadesłane przez czytelnika (Zyta)

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.