reklama

WYPADEK DROGOWY NA PSZCZYŃSKIEJ

Wczoraj około godziny 13:25 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej, ul. Grodzkiej i ul. Stodoły.

Do zdarzenia doprowadziła 40-latka prowadząca Mazdę. Kobieta wyjeżdżając z ul. Grodzkiej nie zastosowała się do znaku C-8, który nakazuje na skrzyżowaniu jazdę w lewo lub prawo, przejechała na wprost w ul. Stodoły i wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ul. Pszczyńską kierującemu Seatem doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów.

W wyniku zderzenia 23-latek prowadzący Seata został przewieziony do szpitala z raną ciętą twarzy. Policjanci sporządzili dokumentację pod kątem wypadku drogowego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, z uwagi na uszkodzenia pojazdów mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów.

Choć zmiana organizacji obowiązuje już od dłuższego czasu, to nadal w tamtym miejscu do licznych zdarzeń drogowych oraz wykroczeń. Apelujemy do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych.

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.