reklama

WYPADEK DROGOWY NA PSZCZYŃSKIEJ. TRZY OSOBY ZOSTAŁY RANNE.

W niedzielę około godziny 15:40 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Pszczyńskiej.

Jak udało się ustalić w rejonie skrzyżowania z ul. Św. Katarzyny zderzyły się trzy samochody osobowe jadące w kierunku ul. Wodzisławskiej (Volkswagen Passat, Fiat Seicento i Dacia Logan). Do zdarzenia doprowadził kierujący Dacią 72-latek, który nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył Fiata prowadzonego przez 45-letnią Kobietę, a ten siłą uderzenie dobił do Volkswagena, który ustępował pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

W tym zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. Kobieta kierująca Fiatem oraz pasażerka Volkswagena z 3-letnią córką zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nic poważnego im się nie stało i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe oraz patrol Policji. Utrudnienia na drodze trwały ponad dwie godziny, a ruch odbywał się wahadłowo.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.