reklama

WYPADEK DROGOWY NA RYBNICKIEJ

Do zdarzenia doszło przed godziną 2:30, na skrzyżowaniu ul. Rybnickiej z ul Pochwacie i ul. Gagarina zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak ustalili na miejscu policjanci jastrzębskiej drogówki zawinił 34-latek prowadzący skodę. Wyjeżdżając z ul. Pochwacie w kierunku ul. Gagarina nie zachował należytej ostrożności i wjechał na skrzyżowanie uderzając w prawidłowo jadącego ul. Rybnicką w kierunku Gogołowej chevroleta. Siła udezenia była na tyle duża, że wybity z toru jazdy chevrolet zatrzymał się ponad 50m dalej na pobliskim polu.

Do szpitala trafił 38-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Po badaniach okazało się, że doznał on złamania kości prawego oczodołu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz wszystkie szczegóły i okoliczności tego zdarzenia drogowego. Z uwagi na obrażenia jednego z uczestników, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrol Wydziału Ruchu Drogowego. Oba pojazdy nie nadawały się do dalszej jazdy i zostały zabezpieczone przez Pomoc Drogową. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały ponad 2 godziny.

fot. własne

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.