reklama

WYPADEK DROGOWY NA WIŚLANCE

Wczoraj około godziny 12:30 doszło do zdarzenia drogowego na DK-81 w Pawłowicach. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Jak wstępnie udało się ustalić, na wysokości Zajazdu Wodnik, na jezdni w kierunku Skoczowa zderzyły się osobowy Fiat oraz dostawczy Mercedes. Do zdarzenia doszło w momencie kiedy Fiat skręcał w lewo lub wykonywał manewr zawracania, a kierujący Mercedesem najechał na jego tył.

Do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące Fiatem. Kwestia co do winy w tym zdarzeniu nie jest rozstrzygnięta, wiele wskazuje na to, że kierowca Fiata wykonywał swój manewr z prawego pasa i zajechał drogę kierowcy Mercedesa. Zdarzenie wstępnie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, utrudnienia na drodze trwały blisko dwie godziny.

Podczas obsługi tego zdarzenia doszło do drobnej kolizji dwóch osobówek, tutaj kierowcy rozwiązali sprawę we własnym zakresie.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.