reklama

WYPADEK DROGOWY Z UDZIAŁEM CZTERECH POJAZDÓW NA LIBOWCU

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają szczegóły poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ul. Libowiec z ul. Matejki i ul. Podleśną.

Jak udało się wstępnie ustalić do zdarzenia doprowadził 54-latek prowadzący Citroena, który wyjeżdżając z ul. Matejki uderzył w prawidłowo jadącego ul. Libowiec Hyundaia. Hyundai po kolizji uderzył w krawężnik i dachował. Następnie Citroen zderzył się z jadącymi prawidłowo pojazdami Kia oraz Ford. Odłamki z rozbitych pojazdów uszkodziły również wiatę przystankową.

Kierujący Citroenem oraz pasażerka Kii zostali przewiezieni do szpitala, jak wiemy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pasażerka Forda została opatrzona na miejscu zdarzenia. W pojeździe marki Kia oprócz kierowcy i poszkodowanej pasażerki podróżowała dwójka dzieci w wieku 4 i 6 lat. Na całe szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz 3 patrole Policji. Na miejsce dysponowany był również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, lecz został odwołany. Droga w miejscu wypadku była zablokowana ponad 3 godziny.

Najprawdopodobniej sprawa znajdzie swój finał w Sądzie i tam kierowca Citroena zostanie ukarany za spowodowanie wypadku drogowego. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.