reklama

WYPADEK I KOLIZJA NA PÓŁNOCNEJ

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 19.20 na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej, Północnej oraz Nepomucena w Jastrzębiu-Zdroju.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący motocyklem 18-letni mężczyzna, po wcześniejszym wyprzedzaniu innego pojazdu na przejściu dla pieszych, uderzył w samochód Peugeot, który jadąc ulicą Północną, na skrzyżowaniu skręcił w lewo w ulicę Nepomucena. W wyniku zderzenia 18-letni kierowca hondy doznał złamania prawego przedramienia oraz urazu lewego barku. Został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Podczas oczekiwania na przyjazd patrolu Ruchu Drogowego do zdarzenia z udziałem motocyklisty, kilkaset metrów dalej doszło do kolizji samochodu Nauki Jazdy z Seatem.

Na wysokości Myjni Samochodowej , na pasie w kierunku ul. Katowickiej kierująca Seatem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu. Na całe szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Z uwagi na wyciek płynów eksploatacyjnych droga została zablokowana na czas neutralizacji przez strażaków. Sprawczyni zdarzenia drogowego została ukarana mandatem karnym, a oba pojazdy zostały odholowane przez Pomoc Drogową. Utrudnienia przy obu zdarzeniach na ul. Północnej trwały blisko 4 godziny.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.