reklama

WYPADEK Z UDZIAŁEM CIĄGNIKA ROLNICZEGO NA DK81 W PAWŁOWICACH

Wczoraj około godziny 21 w Pawłowicach doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Ford i ciągnik rolniczy. Poszkodowani trafili do Szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

Wczoraj, 15.09.2021 r., około godziny 21 doszło do wypadku drogowego w Pawłowicach na drodze krajowej nr 81, w kierunku Skoczowa. Mundurowi ustalili, że 77-letni kierujący samochodem najechał na tył ciągnika rolniczego, który miał podczepiony pług do wykonywania orki. W wyniku zderzenia obrażenia poniósł kierujący, jak również pasażerka pojazdu. 81-letnia kobieta z obrażeniami głowy, a także licznymi stłuczeniami została przewieziona do Szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi ujawnili brak trójkąta ostrzegawczego pojazdów wolnobieżnych w ciągniku rolniczym, który powinien znajdować się z tyłu pojazdu, po lewej stronie. Policjanci pszczyńskiej komendy pracują nad ustaleniem przyczyn i dokładnych okoliczności zdarzenia samochodu osobowego marki Ford Escort z ciągnikiem rolniczym.

 

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.