reklama

XI BIEG ULICZNY JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA

XI Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka” oraz IX Biegi Małego Jastrząbka odbędą się 9 września 2023 r. (sobota) w godzinach od 16.00 do 19.30.

Start i Meta imprezy znajduje się przy Hali Widowiskowo-Sportowej Aleja Jana Pawła II 6 w Jastrzębiu-Zdroju. O godzinie 16.00 rozpoczną się biegi w ramach IX Biegów Małego Jastrząbka i potrwają do godziny ok.16.50.

 • W godzinach od 15.30 zostanie zamknięty odcinek drogi przy Alei Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do ul. Leśnej.
 • Natomiast od godziny 17.30  zamknięty zostanie docinek drogi Aleja Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Leśną do ronda na skrzyżowaniu Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną
 • O godzinie 18.00 wystartuje Bieg Główny na 10 km spod Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodnicy będą się kierować Aleją Jana Pawła II (nitką pod prąd) do skrzyżowania z ul. Prostą gdzie następuje przebiegnięcie na prawą nitkę jezdni (zgodnie z kierunkiem ruchu). Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania 2 pętle (od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ul. Prostą do ronda na skrzyżowaniu Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną). Po pokonaniu drugiej pętli zawodnicy będą kierowali się do mety przy Hali Widowiskowo-Sportowej.
 • Orientacyjny Plan Zamknięcia i Otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

  IX Biegi Małego Jastrząbka

  Aleja Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do skrzyżowania z ul. Leśną – utrudnienia w godzinach od 15.30-19.45

  XI Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka”

  Odcinek drogi od Alei Jana Pawła II 6 przy Hali Widowiskowo-Sportowej do ronda skrzyżowania Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną będzie zamknięty w godzinach od 17.30-19.45

  W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu niektórych autobusów linii: B10, B12, B13, C10, C11,C12, C13, C14, C15,C16, C18, C19, M10, R10, R11, S10, S14, S15, W10.

  Dojazd do szpitala w godz. 17.30 do 20.00 będzie możliwy od Alei Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego.

  Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej i Leśnej (parking bezpłatny – wymaga pobrania biletu przy bramce).

  W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

 

Fot. Organizator
Informacja: Organizator

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.