reklama

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW NA OBWODNICY MIASTA

W czwartek 21 stycznia około godziny 14:00 na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Pochwacie, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doprowadził mężczyzna prowadzący Opla Zafirę. Wyjeżdżając z ul. Pochwacie, w kierunku ul. Gagarina nie zauważył jadącego Obwodnicą w kierunku Pawłowic Opla Vectry i doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na całe szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia pochodzenia gruzińskiego został ukarany mandatem karnym, który z uwagi na brak stałego miejsca pobytu na terenie kraju musiał opłacić go na miejscu. Dowody rejestracyjne obu pojazdów z uwagi na uszkodzenia zostały zatrzymane, a samochody zabezpieczone przez pracowników pomocy drogowej.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa patrole Policji oraz Pogotowie Ratunkowe. Utrudnienia na skrzyżowaniu trwały ponad godzinę.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.