ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW NA OBWODNICY MIASTA

W czwartek 21 stycznia około godziny 14:00 na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Pochwacie, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doprowadził mężczyzna prowadzący Opla Zafirę. Wyjeżdżając z ul. Pochwacie, w kierunku ul. Gagarina nie zauważył jadącego Obwodnicą w kierunku Pawłowic Opla Vectry i doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na całe szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia pochodzenia gruzińskiego został ukarany mandatem karnym, który z uwagi na brak stałego miejsca pobytu na terenie kraju musiał opłacić go na miejscu. Dowody rejestracyjne obu pojazdów z uwagi na uszkodzenia zostały zatrzymane, a samochody zabezpieczone przez pracowników pomocy drogowej.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa patrole Policji oraz Pogotowie Ratunkowe. Utrudnienia na skrzyżowaniu trwały ponad godzinę.

fot. własne

Galeria

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.