reklama

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW NA PSZCZYŃSKIEJ W ŻORACH

W niedzielę tuż po godzinie 7:00 na ulicy Pszczyńskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Przybyli na miejsce mundurowi szybko ustalili przebieg zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym marki Opel 31-letni obywatel Ukrainy miał zamiar przejechać z ulicy Kleszczowskiej w ulicę Przyjazną, lecz nie zachował szczególnej ostrożności i nie zastosował się do obowiązującego przed skrzyżowaniem znaku „ustąp pierwszeństwa”.

W wyniku swojego działania wjechał swoim samochodem wprost przed prawidłowo jadącego ulicą Pszczyńską mercedesa kierowanego przez 42-letniego mieszkańca powiatu gliwickiego.

Po przebadaniu przez policjantów uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu okazało się, kierujący Oplem znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymane zostały dowody rejestracyjne pojazdów, a pojazdy usunięte z drogi.

Fot. KMP w Żorach

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.