reklama

ZDERZENIE TRZECH OSOBÓWEK NA ZDROJOWEJ

Wczoraj przed godziną 13 na ul zdrojowej w rejonie wiaduktu zderzyły się trzy pojazdy.

Jak ustalili policjanci do zdarzenia doprowadził 30-latek kierujący Audi, który najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z Chevroletem, który po uderzeniu siła bezwładności uderzył w Dacie.

Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe. 46-letnia kobieta prowadzącą Chevroleta potrzebowała pomocy medycznej, na całe szczęście po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie było potrzeby transportowania jej do szpitala. Jadącej Dacią 50-latce, jak i prowadzącemu Audi mężczyźnie nic się nie stało.

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia ucierpiały tylko samochody. Policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne i musiały one zostać odholowane.

Ulica zdrojowa była zablokowana przez blisko 2 godziny, kierowcy musieli liczyć się z wielkimi utrudnieniami w ruchu. Sprawca zdarzenia został ukarany 1500zł mandatem karnym, a do jego konta przypisano 6 punktów karnych.

Fot. Własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.