reklama

ZDERZENIE TRZECH POJAZDÓW NA OBWODNICY MIASTA

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Pochwacie. O godzinie 14:17 dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał zgłoszenie zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów na DGP. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Jak ustalili na miejscu policjanci jastrzębskiej drogówki do zdarzenia doprowadził 59-letni mężczyzna, prowadzący Dacię Logan, który jadąc DGP od strony Pawłowic skręcił w lewo zajeżdżając drogę 39-letniej kobiecie prowadzącej Mercedesa jadącej od Mszany w stronę Pawłowic i doprowadził do czołowego zderzenia obu pojazdów. Siłą bezwładności oba pojazdy uderzyły w oczekującą na wyjazd z ul. Pochwacie Dacię Lodgy.

Mimo bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym, a wszystkie pojazdy dalszą drogę musiały odbyć na lawetach. Utrudnienia w miejscu kolizji trwały około 2 godzin, ruch kierowany był wahadłowo, a do czasu zakończenia działań brak było możliwości wjazdu i wyjazdu z ul. Pochwacie od strony centrum miasta.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.