reklama

ZDERZENIE TRZECH POJAZDÓW NA PSZCZYŃSKIEJ

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek około godziny 16.30 na ulicy Pszczyńskiej. Na skutek zaistniałego zdarzenia 56-latka odniosła ogólne obrażenia ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

We wtorek około godziny 16.30, policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ul. Pszczyńskiej przed skrzyżowaniem z ul. Niepodległości w Jastrzębiu-Zdroju.

Kierującą samochodem Lexus, jadąc remontowanym odcinkiem w kierunku Pawłowic, z niewiadomych przyczyn zderzyła się z Volkswagenem, który jak wynika z wyjaśnień kierowcy, stał na wyjeździe jednej z firm usługowych celem włączenia się do ruchu. Druga prawdopodobna wersja tego zdarzenia jest taka, że kierujący Volkswagenem mężczyzna wyjeżdżając z terenu jednej z firm uderzył w jadącego w kierunku Pawłowic Lexusa. Po zderzeniu pojazdów Lexus zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w Opla.

Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że pojazdem marki Lexus kierowała 56-letnia kobieta, która odniosła ogólne obrażenia ciała. Volkswagenem kierował 21-latek, Corsą 42-latka. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie z uwagi na brak pewności co do poprawnej wersji zdarzenia. Kluczowymi dowodami w tej sprawie będą zeznania świadków, głównie kierowcy autokaru, który jechał za pojazdem marki Opel.

fot. własne

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.