reklama

15 WYKROCZEŃ UJAWNILI POLICJANCI NA ŻORSKIM RYNKU

We wtorek policjanci prowadzili akcje pn. „Śródmieście” mundurowi zwracali uwagę na zachowania kierujących w rejonie żorskiego Rynku. Stróże prawa ujawnili łącznie 15 wykroczeń kierowców, którzy naruszyli warunki postoju w strefie zamieszkania, którą objęty jest teren płyty Rynku, a także wjechali za znak zakazujący ruchu w obu kierunkach.

Rynek to centralna część miasta i nie bez przyczyny objęty strefą zamieszkania. Miejsce to jest często uczęszczane przez mieszkańców miasta, w tym dzieci. To z pewnością nie ostatnia akcja żorskiej Policji na żorskim Rynku.

 

Przypominamy kierującym, iż za niestosowanie się do znaku B-1 „zakaz ruchu w obu kierunkach” grozi mandat do 5000 złotych i 8 punktów karnych, a za naruszenie zakazu postoju w strefie zamieszkania w miejscach innych niż wyznaczone 100 złotych i 1 punkt karny.

 

W ramach akcji „Śródmiecie”, celem zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców i osób korzystających z komunikacji lokalnej i międzymiastowej pod „lupą” mundurowych znalazło się również Centrum Przesiadkowe Żory.

 

Fot. KMP w Żorach

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.