reklama

ZNACZNE PRZEKROCZENIA PRĘDKOŚCI I ZATRZYMANE PRAWA JAZDY

Wczoraj około 10.00 policjanci z jastrzębskiej drogówki dbali o bezpieczeństwo i porządek ruchu na ul. 3-go Maja. Podczas pomiaru prędkości pojazdów poruszających się tą ulicą, laserowy przyrząd pomiarowy wskazał prędkość 147 km/h. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego, na którego nałożono mandat w wysokości 2500 zł. Na konto 48-latka wpłynęło także 15 punktów karnych.

Tak znaczące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym, wiązało się także z zatrzymaniem uprawnień do kierowania na 3 miesiące. Kierujący przyjął grzywnę.

W piątek o godzinie 8.40 jastrzębscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mitsubishi. 35-latek w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje 50 km/h poruszał się z prędkością 106 km/h. Mundurowi zatrzymali mieszkańcowi województwa lubelskiego prawo jazdy i nałożyli na niego 13 punktów karnych oraz mandat w wysokości 1500 złotych.

Fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.