reklama

WRACAJĄC Z WAKACJI ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Godną naśladowania postawą wykazał się mężczyzna, który widząc dziwne manewry wykonywane przez kierującego alfą, zainteresował się sytuacją.

Świadek, gdy na skrzyżowaniu nadarzyła się okazja, podbiegł do tego pojazdu i wyczuwając od kierowcy alkohol, starał się go zatrzymać, niestety wraz ze zmianą świateł, ruszył i zjechał na jedną ze stacji benzynowych. Świadek nie dał jednak za wygraną i ruszył za nietrzeźwym. Na parkingu stacji nadarzyła się kolejna okazja i zablokował wyjazd kierującemu alfą. Kierowca, mając świadomość, co mu grozi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, gdyż w 2018 roku zostały już mu zatrzymane uprawnienia za takie przestępstwo, nie zamierzał czekać na patrol policji i próbował oddalić się, jednakże świadkowi skutecznie udało zatrzymać się go przez parę minut do czasu przyjazdu patroli. 38-letni kierowca miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzięki reakcji świadka nie doszło do tragedii. Pamiętajmy! Widząc niebezpieczną sytuację nie bądźmy bierni! Reagujmy! To kolejny przypadek, gdzie dzięki pomocy i reakcji innych osób został zatrzymany nietrzeźwy kierowca.

Fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.