reklama

26-LATEK STRACIŁ PRAWO JAZDY NA 3 MIESIĄCE

W rejonie przejścia dla pieszych, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego, gnał z prędkością ponad 100 km/h! 26-letni kierowca stracił już prawo jazdy i ukarany został mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Rybniczanin przez 3 najbliższe miesiące nie będzie mógł zasiąść za sterami swojego bmw.

Policjanci z żorskiej drogówki przyłapali na Alei Zjednoczonej Europy pirata drogowego, który o 59 km/h przekroczył dozwoloną prędkość. 26-latek został namierzony, gdy wskazówka licznika w jego samochodzie sięgała ponad 100 km/h.

Mieszkaniec Rybnika wykroczenia dopuścił się w rejonie przejścia dla pieszych, gdzie najczęściej dochodzi właśnie do wypadków z ich udziałem. To najniebezpieczniejsze przejście w Żorach – mówią policjanci i dziwią się jak można być tak lekkomyślnym.

26-letni kierowca został ukarany 500-złotowym mandatem i „wzbogacił się” o 10 punktów karnych. Za popełnione wykroczenie jego prawo jazdy zostanie dodatkowo zatrzymane na 3 miesiące.

fot. Archiwum KMP Żory

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.