reklama

KOLEJNE WYKROCZENIE NA UL. STODOŁY

Niestosowanie się do zmiany organizacji ruchu na ulicy Stodoły obowiązuje już od dłuższego czasu, jednakże policjanci notorycznie zatrzymują kierowców, którzy nie stosują się do tych przepisów.

W poniedziałek 14 czerwca około godziny 19.50 policjanci prewencji zauważyli, jak kolejny kierujący samochodem daewoo, jadąc ulicą Grodzką, jedzie przez skrzyżowanie na wprost i wjeżdża w ulicę Stodoły, nie stosując się do znaku pionowego C-8 „nakaz jazdy w prawo lub w lewo”.

Kierującym okazał się 27-letni jastrzębianin. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, iż niestosowanie się do znaku drogowego, to nie jedyne przewinienie mężczyzny. W trakcie legitymowania stróże prawa ujawnili, iż kierujący prowadzi pojazd, nie mając do tego wymaganych uprawnień, i że był za to już wielokrotnie karany.

Mundurowi za niestosowanie się do znaku drogowego oraz kierowanie bez wymaganych uprawnień skierowali wniosek o ukaranie na jastrzębianina do sądu.

fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.