reklama

KOLEJNY POŻAR SAMOCHODÓW NA TERENIE MIASTA

Zdarzenie miało miejsce nocy z 18 na 19 kwietnia na osiedlu Przyjaźń.

Na ul. Morcinka najprawdopodobniej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej zapalił się pojazd marki Renault. Podczas pożaru uszkodzeniu uległa również stojąca obok Mazda. W czasie akcji gaszenia pożaru przez strażaków do policjantów podszedł właściciel jednego z samochodów, w trakcie sprawdzania jego danych w systemach informatycznych wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany. 32-latek został zatrzymany przez policjantów celem odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności.

To kolejny pożar samochodów na terenie miasta. Poprzednio w nocy z 13 na 14 kwietnia na jednym z parkingów doszło do samozapłonu w BMW, pojazd spłonął, uszkodzeniu uległy dwa stojące w pobliżu pojazdy marki Renault. 12 kwietnia przy posesji na ul. Skrzyszowskiej w wyniku samozapłonu spaleniu uległ Volkswagen, a 10 kwietnia na Drodze Głównej Południowej z tego samego powodu doszczętnie spłonęło Renault.

fot. PSP w Jastrzębiu-Zdroju

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.